Hitman
· Co wiemy
· Artworki
· Trailery
· Postacie
Hitman - gry mobilne
· Hitman: GO
· Hitman: Sniper
· Trailery
Hitman Absolution
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broñ
· Tryb kontraktów
· Play Styles
· Eastereggi
· Bugi
· Wideorecenzja
· Wywiady
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
Hitman - Sniper Challenge
· Informacje
· Misja
· Wyposażenie
· Wyzwania
· Pomoc
· Postacie
· Punktacja
· Ciekawostki
· Wywiady
· Screeny
· Szkice koncepcyjne
· Trailer
Hitman Blood Money
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Tapety
· Screeny
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Contracts
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Misje
· Lokacje
· Postacie
· Broñ
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman 2 Silent Assassin
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Misje
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Codename 47
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
HITMAN - GOTY
Już za 6 dni szykujcie portfele
Hitman: Game of the Year Edition zadebiutuje 7 listopada na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One w wersji cyfrowej. Poza podstawką i kompletną wydaną do tej pory zawartością posiadacze GOTY otrzymają dostęp do nowej kampanii, kilku strojów i broni, a także trzech dodatkowych kontraktów.
Źródło: gram.pl

Co więcej, w tym dniu dostaniemy tez aktualizację z poprawkami.
Cena?
Hitman: Game of the Year Edition dostępne będzie w cenie 60 dolarów (około 216 zł). Jednak jeżeli posiadacie już cały pierwszy sezon gry (wersja pudełkowa lub cyfrowa), to za 20 dolarów (około 72 zł) będziecie mogli dokupić aktualizację GOTY, dodającą nowe elementy i kampanię.
Źródło: Gry-Online


Hitman: Agent 47 w TV
Wtorkowy wieczór można spędzić przed... TV, z Polsatem.
O 20:05 będzie drugi film z 47 w roli głównej.
Nie mnie oceniać głębię, zgodność itp, w każdym razie widziałam gorsze filmy. Dobry do odstresowania się, dla fanów kina akcji.

Hitman: Agent 47 na Filmwebie


Agent 47 (Rupert Friend) to stworzony tylko w jednym celu, wychowany w laboratorium superzabójca. Można go rozpoznać po kodzie kreskowym, wytatuowanym na karku. Potrafi podszyć się pod każdego, wkraść wszędzie i nigdy nie rezygnuje z wykonania zlecenia. Jednak tym razem musi stawić czoła korporacji, która chce odkryć jego przeszłość, a następnie stworzyć armię podobnych mu zabójców. Kluczem do wznowienia prac nad nową generacja agentów jest córka doktora Litvienki (Ciarán Hinds). Katii (Hannah Ware) na zlecenie Syndicate International szuka również John Smith (Zachary Quinto). Ekranizacja cyklu bijących rekordy popularności gier wideo. W roli głównej Rupert Friend, aktor znany z takich filmów jak "Chłopiec w pasiastej pidżamie" czy "Duma i uprzedzenie".
Opis z Teleman


Na deser - zwiastun:
Gry Square Enix taniej na GOGu
Na GOGu jest przyjemna promocja na ten deszczowy weekend
Hitman 3: Contracts - 9.09 zł
Hitman: Codename 47 - 5.39 zł
Hitman 2: Silent Assassin - 9.09 zł

Mało który z fanów 47 nie ma tych części, zawsze możecie podsunąć je znajomym, aby zapoznali się ze światem Agenta.Nie zapomnijmy też o Tomb Raider, Deux Ex, Thief.
Jeśli jeszcze o tym nie wiecie, GOG podaje wreszcie ceny w bardziej przyjaznej walucie czyli naszych polskich złotych.
IO samodzielne - i z pełnią praw do marki Hitman!
Jakiś czas temu pisaliśmy o dość bolesnym rozstaniu IO ze Square Enix. Jak się jednak okazało, studio może jeszcze na całej sytuacji... zyskać. Jego kierownictwu udało się bowiem wykupić udziały IO ze Square Enix, co oznacza, że są w pełni samodzielni, a nadto, że zachowają pełnię praw do marki Hitman! To oznacza także, że będą mogli całkowicie samodzielnie decydować o dalszych losach marki.Oddajmy głos Hakanowi Abrakowi, prezesowi IO:Z dumą mogę oświadczyć, że od dziś IOI oficjalnie staje się studiem niezależnym. Z sukcesem zakończyliśmy negocjacje ze Square Enix i zgodziliśmy się na wykupienie firmy i marki przez nasze kierownictwo. Co najważniejsze, zachowamy wszystkie prawa do Hitmana.

To kluczowy moment dla IOI. Odzyskaliśmy kontrolę nad kierunkiem naszej firmy i marki Hitman - możliwość samodzielnego wykuwania ich losu jest niezmiernie ekscytująca. Jesteśmy otwarci na możliwość współpracy z nowymi partnerami, którzy wzmocnią nas jako studio i pomogą upewnić się, że będziemy tworzyć możliwie najlepsze gry dla naszej społeczności.

Chciałbym szczerze podziękować naszym graczom, społeczności i przyjaciołom w mediach (...) Liczymy na dalsze wsparcie ze strony wszystkich naszych graczy, wystarczy byście po prostu cieszyli się wszystkim, co do tej pory wydaliśmy w związku z Hitmanem – zachęcamy, byście przetestowali naszą grę. Więcej szczegółów odnośnie do naszych planów wyjawimy w przyszłym tygodniu.

IO zachowa prawa do Hitmana
Po newsie sprzed kilku dni dotyczącym zamiaru sprzedaży IO Interactive przez Square Enix, przychodzi nadzieja na to, że jednak Agent 47 ma przed sobą jeszcze kilka lat kariery.Jak informuje GameStar, powołujący się na "zaufane źródło", prawa do marki pozostaną w rękach studia z Kopenhagi. Nadto, zaawansowanie prac nad drugim sezonem przekracza już 50 %, a premiera ma nastąpić w 2018 roku.Czy to światełko w tunelu nie okaże się przypadkiem nadjeżdżającym pociągiem - okaże się wkrótce.
IO bez wydawcy
Nadchodzi szokujący dla graczy rozwód wśród wielkich - Square Enix, dotychczasowego wydawcy gier z serii Hitman, i IO Interactive - dewelopera odpowiedzialnego za tworzenie gier. Powodem rozstania są straty finansowe Square Enix i związana z nimi konieczność cięcia kosztów. Oto fragmenty oświadczenia:

By zmaksymalizować satysfakcję graczy oraz zwiększać potencjał rynkowy,
skupiamy nasze zasoby i energię na kluczowych licencjach i studiach. W rezultacie, Spółka
z żalem zdecydowała o zakończeniu współpracy z IO Interactive, jednostce zależnej od siebie i w pełni kontrolowanej, a będącej jednostką prawa duńskiego, w dniu 31 marca 2017 roku.

(...)
W efekcie Spółka rozpoczęła rozmowy z potencjalnymi nowymi inwestorami i obecnie negocjuje
finalizację inwestycji. Chociaż nie możemy zagwarantować, że negocjacje zakończą się sukcesem, to dokładamy najlepszych starań, by tak było, ponieważ jest to w najlepszym interesie naszych udziałowców,
studia i branży jako takiej.
Podsumowując - gry z serii Hitman przynoszą mniejsze zyski od zakładanych, tym samym generując straty dla spółki. Dlatego też Square Enix z chęcią sprzeda posiadane udziały w IO Interactive oraz licencję.


Przypomnijmy, że współpraca IO Interactive ze Square Enix trwa od zakupu przez tego drugiego Eidos Interactive, z którym poprzednio współpracowali Duńczycy.Jak to wpłynie na zapowiadany przez IO sezon drugi Hitmana - przekonamy się wkrótce.Reżyser "Strażników Galaktyki" chciał kręcić film o Hitmanie
Wszyscy pamiętamy spektakularną porażkę, jaką zakończyły się próby przeniesienia postaci Agenta 47 na ekrany kin.

Jak się jednak okazuje, wcale nie musiało tak być. James Gunn, reżyser "Strażników Galaktyki", został ostatnio zapytany na Twitterze o to, jaką grę komputerową chciałby zekranizować. Jego odpowiedź była cokolwiek zaskakująca:

Kilka lat temu próbowałem nakręcić film o Hitmanie, ale producenci nie chcieli kategorii wiekowej R, więc dali sobie sobie spokój


Chodziło o to, by film mógł być adresowany do osób powyżej 17 roku życia. Czy mogło chodzić o opisywany przez nas kiedyś projekt, w którym oprócz 47 miałby pojawić się także Albino?
Końcowe odliczanie (Hokkaido)
Od wczoraj możemy grać w "nowy odcinek", który jest jednocześnie ostatnim z tego sezonu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednym ciągiem zacząć swoją przygodę z nową odsłoną gry.

Świat Hitmana
· Fabularne
· Organizacje
· Gadżety
· Technikalia
· Twórcy
· Przemyślenia
· Prawdziwe historie
· Humor
· Fan Fiction
· Fan Galeria
Hitman Movie
· Info
· Artykuły
· Recenzja
· Fabuła
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· Ciekawostki
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
· Sequel
Agent 47
· Co wiemy
· Aktorzy
· Trailery
· Ciekawostki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecane

Uniwersum DC Comics

Tomb Raider Center: Oficjalny polski fansite gry Tomb Raider

Zakon Assassin

Arkham Info

BatCave :: Jedyna Polska Strona o Batmanie

Punisher Zone - Serwis o Punisherzewww.hitmangame.ru